Ieškoti
  • rimvydasardickas

Video reklama yra paprasta naudojant paprastas vaizdo rinkodaros idėjasJei turite verslą ir naudojate internetą savo produktui ar paslaugai reklamuoti, greičiausiai žinote apie vaizdo įrašų rinkodarą. Paprasčiausiai vaizdo įrašų naudojimas yra jūsų verslo reklaminė priemonė. Kai viskas bus padaryta teisingai, tai gali būti ypač galinga. Per kelias kitas minutes sužinosite keletą geriausių ir ryškiausių rinkodaros su vaizdo įrašais patarimų.


„YouTube“ yra puikus būdas padidinti vaizdo rinkodaros įtaką. Čia turėtų prasidėti jūsų vaizdo rinkodaros kampanija. Tai suteikia jums nemokamą vaizdo įrašų talpinimą. Be to, būsite 3-oje populiariausioje žinomos visatos svetainėje. Tai ne tik labiausiai lankoma vaizdo įrašų svetainė, bet ir labai reitinguota paieškos sistema.


Jei norite parduoti produktus, tikslinga naudoti nuorodą, nukreipiančią juos į pirkimo vietą. Dar geriau įdėkite nuorodą pačiame vaizdo įraše. Tai užtikrins, kad nuoroda liktų vaizdo įraše, jei vaizdo įrašas būtų bendrinamas ar įterptas kur nors kitur.


Kai gausite daug puikių atsiliepimų, naudokite juos kurdami daugiau vaizdo įrašų. Stenkitės vis geriau ir geriau su kiekvienu sukurtu vaizdo įrašu. Kurkite tikslingesnį turinį, naudokite aukštesnės klasės įrangą, mokykitės profesionalių gamybos būdų ir paverskite vieną puikų vaizdo įrašą po kito.


Pradėkite savo vaizdo įrašus uždavę įprastą klausimą arba iškeldami problemą, su kuria žmonės tikriausiai susidūrė. Pasibaigus vaizdo įrašui, auditorija turėtų turėti naudingos informacijos, kurią galėtų naudoti. Galiausiai nepamirškite paprašyti žiūrovų pasidalinti jūsų vaizdo įrašais su kitais.


Įdėkite vaizdo įrašą į savo domeną, kad pridėtumėte šiek tiek papildomo dėmesio šalia įprasto „YouTube“ srauto. Visi, kurie jau lankosi jūsų svetainėje, pamatys ją tokiu būdu. „Google“ stebės, kiek žmonių žiūri jūsų vaizdo įrašą, net jei jie jį žiūri kitoje svetainėje, o ne pačiame „Youtube“. Taigi, jei įterpiate vaizdo įrašą į savo svetainę, jums nereikia jaudintis dėl to, kad jūsų žiūrėjimo statistika sumažės arba ji bus netiksli.


Kuo geresnis jūsų turinys, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų vaizdo įrašai išsiplės. Tai nėra apie brangią įrangą. Daugeliu atvejų vienintelis dalykas, kurio reikia norint suvilioti internetinį vartotoją žiūrėti jūsų vaizdo įrašą, yra nurodymas, kad jis gali pasiūlyti vertingos įžvalgos ar sprendimus. Tai žinodami įsigykite geriausią jūsų biudžetą atitinkančią kamerą.


Visiems patinka gera istorija! Kokias istorijas galite pasakyti apie savo įmonę ar produktus? Galbūt jūs dalyvavote renginyje, pavyzdžiui, labdaros veikloje, kurią galite išsamiai aptarti. Apsvarstykite ir patenkintų klientų atsiliepimus. Šiuo atžvilgiu tikri žmonės yra daug efektyvesni už atlygintinus aktorius.


Savo vaizdo įrašo puslapyje įsitikinkite, kad įtraukėte pasirinkimo pašto adresų sąrašo formą. Tai puikus būdas priversti juos domėtis tuo, ką parduodate.


Turėtumėte neabejoti dėl rinkodaros su vaizdo įrašais privalumų ir galimybių. Naudodamiesi šiais patarimais, galite pritraukti daugiau klientų visame pasaulyje. Pasinaudokite šiuo patarimu kurdami vaizdo įrašų rinkodaros kampaniją.

Peržiūrų: 1Komentarų: 0

idea@ekspromtu.lt

+370 (654) 18 262

logo transp.png

Geriausios idėjos aplanko netikėtai

© 2020