Ieškoti
  • rimvydasardickas

Reklama yra paprasta naudojant šiuos paprastus vaizdo rinkodaros patarimus


Vaizdo įrašų rinkodara yra puikus būdas padidinti pelną. Pirmiausia geriausia išsiaiškinti, kas viskas susiję su vaizdo rinkodara ir kaip išmoktus dalykus pritaikyti kampanijai. Šis straipsnis gali jums padėti.


Jei neturite didžiulio biudžeto, nesijaudinkite. Galima kurti įdomius, profesionalius vaizdo įrašus, nenusileidžiant. Jums nereikia geriausios įrangos tol, kol tai, ką naudojate, daro pagrįstą darbą. Jums nereikia net geriausio scenarijaus ar didelio pasitikėjimo savimi. Tiesiog būk savimi ir kalbėk į kamerą. Tikrai to net nereikia daryti. Kartais reikia tik „PowerPoint“ pristatymų ir ekrano užfiksavimo.


Nebendrinkite vaizdo įrašų tik „YouTube“. Be „YouTube“, yra daugybė kitų svetainių, kuriose dažnai lankosi jūsų auditorija. Įsitikinkite, kad šiose svetainėse yra ne tik „YouTube“ kanalo turinys. Naudokite apklausas ir paklauskite klientų, kuriose vaizdo įrašų svetainėse jie lankosi dažniausiai.


Pvz., Galite gauti atsiliepimų iš klientų, nurodydami, kad jie nesupranta konkretaus vieno jūsų produkto aspekto ar naudojimo reikalavimo. Žingsnis po žingsnio aiškinamasis vaizdo įrašas yra puikus būdas išspręsti jų problemas. Be to, kad spręsite jūsų produktą įsigijusių žmonių problemas, taip pat pritrauksite naujų klientų, nes jie pamatys galimą produkto palaikymą.


Kurdami turinį vaizdo rinkodarai, nesijaudinkite dėl produkcijos vertės. Daugeliu atvejų ne techninis klipo blizgesys pasiekia norimų rezultatų. Net didelėms korporacijoms, tokioms kaip „Dell“, sekėsi naudodamos paprastas darbuotojų sukurtas demonstracijas.


Svajojate, jei manote, kad galite įkelti vaizdo įrašą į „YouTube“ ir jis savaime taps virusinis. Jūs turite naudoti socialinius tinklus ir kitus kanalus, kuriuos turite reklamuoti. Turite sužinoti, kad jūsų vaizdo įrašas egzistuoja.


Pateikite kokybišką turinį. Verslo vaizdo įrašai gali būti įdomūs, įdomūs ar vertingi naujienų. Nuobodūs vaizdo įrašai visada žlugs. Ilgos, nuobodžios reklaminės reklamos dienos jau praėjo. Žmonės dabar turi aukštesnius vaizdo įrašų turinio standartus. Kuo įdomesni ir patrauklesni jūsų vaizdo įrašai, tuo didesnė tikimybė, kad pastebėsite nuolatinį srauto augimą ir padidėjimą.


Visada baigkite vaizdo įrašus kvietimu veikti. Praneškite žmonėms, iš kur jie gali įsigyti jūsų produktų. Be to, praneškite jiems, kad norėdami juos gauti, jie turėtų veikti greitai. Pateikite aiškias instrukcijas, ką jie turi daryti toliau, kad galėtumėte užtikrinti, jog jie greitai vykdys. Kiekvieną klipą turėtumėte baigti ant galingo užrašo, kuriame yra raginimas veikti.


Puikus būdas padidinti savo verslo sėkmę yra vaizdo rinkodara. Žinojimas, ką ir kaip daryti, yra efektyvios verslo strategijos pagrindas. Perskaitykite ir perskaitykite šiuos patarimus taip dažnai, kaip norite, pradėdami eksperimentuoti su vaizdo rinkodara. Pažymėkite šį straipsnį ir pasidalykite juo su kitais.

Peržiūrų: 0Komentarų: 0

idea@ekspromtu.lt

+370 (654) 18 262

logo transp.png

Geriausios idėjos aplanko netikėtai

© 2020